"Динамо" завершило збори перемогою над норвежцями

Голи за киян забивали Андрій Ярмоленко та Олег Гусєв.

В Марбельї відбувся останній контрольний поєдинок "Динамо" в рамках іспанських зборів.

Кияни зустрічалися з норвезьким "Стрьомсгодсетом", зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь українців.

Перший гол у матчі забив Андрій Ярмоленко на 60-й хвилині. Захисник суперника помилився на фланзі, Андрій увійшов у штрафний майданчик з правого флангу і точно поклав м'яч у дальній кут воріт.

"Стрьомсгодсет" зрівняв рахунок на 72-й хвилині. Фламур Кастраті точно реалізував пенальті.

"Динамо" відповіло тією самою зброєю – на 77-й хвилині пенальті бездоганно виконав Олег Гусєв.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що лідер "Динамо" Ярмоленко відмовився від пропозиції китайського клубу, який готовий був придбати гравця за 60 мільйонів євро.