"Динамо" знову втратило очки у супербитві з "Зорею"

Луганчани відзначилися неймовірним камбеком.

У матчі 11-го туру української Прем’єр-ліги "Зоря" приймала в Запоріжжі київське «Динамо».

Надзвичайно напружений поєдинок завершився нічиєю – 4:4.

При цьому, перша половина гри закінчилася тотальною перевагою киян, які лідирували з рахунком – 0:3.

На 14-й хвилині рахунок відкрив Дьємерсі Мбокані, на 33-й хвилині головою відправив м’яч у ворота суперника Віталій Буяльський. А під завісу першого тайму Жуніор Мораєс відзначився після передачі Тамаша Кадара (45+1).

Однак, повернувшись з перерви, луганчани здійснили фантастичний камбек, відправивши 3 м’ячі у ворота киян за 25 хвилин.

Спершу реалізував пенальті Ігор Харатін (56), далі Іурі Фрейтас після прострілу від Олександра Караваєва забив м’яч у дальній нижній кут (75). А за 5 хвилин Сілас зрівняв рахунок зі штрафного (80).

Такий рахунок тримався недовго – Денис Гармаш вивів киян вперед (82). Та останнє слово у матчі було за луганчанами, які поставили нічийну крапку у поєдинку завдяки голу у виконанні Євгена Опанасенка (87).

Таким чином, за підсумками цього шаленого матчу "Зоря" та "Динамо" не змінили свої турнірні позицій – 7 та 2 місця відповідно.

Зоря - Динамо - 4:4. Відео матчу