Директор Євро-2012 заперечив, що в України відберуть чемпіонат

Українська сторона впевнена, що Євро-2012 пройде у чотирьох українських містах, а фінал чемпіонату - в Києві.

Немає підстав вважати, що УЄФА відбере в України право на проведення футбольного Євро-2012. Про це заявив директор турніру "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.

За його словами, УЄФА не розглядає можливості пошуку третьої країни для проведення матчів чемпіонату замість України. Чиновник також закликав не довіряти чуткам стосовно того, що Євро-2012 в Україні не відбудеться.

Лубківський наголосив, що керівництво європейського футболу підтримує проведення чемпіонату у форматі "4+4", тобто 4 міста від Польщі й 4 – від України. Він також спростував інформацію про те, що голова УЄФА Мішель Платіні нібито висловлював невдоволення неготовністю України до Євро.

Відкриття трансляційного центру чемпіонату у Варшаві, а не в Києві Лубківський не вважає свідченням того, що в столиці України не відбудеться фіналу Євро-2012. На думку чиновника, визначивши Варшаву як місто розташування трансляційного центру, УЄФА керувалася виключно прагматичними мотивами, зокрема, близькістю до інших країн Європи, спільним митним законодавством, оскільки Польща входить в ЄС, а також тим, що у Польщі більш розвинена логістична інфраструктура.

Він заявив, що Київ також готовий розмістити в себе трансляційний центр.

Лубківський додав, що 17-18 серпня до України приїдуть експерти УЄФА на чолі з директором Євро-2012 Мартіном Калленом. Експерти зустрінуться з представниками влади та перевірять процес підготовки України до чемпіонату.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів своєю постановою зменшив фінансування підготовки до Євро-2012 зі 162,593 до 126,257 мільярда гривень. Таким чином, із грошей, запланованих для підготовки до чемпіонату, було вилучено більше 4 мільярдів гривень.

Раніше ЗМІ повідомляли про невдоволення президента УЄФА Мішеля Платіні з приводу підготовки України до Євро-2012.

За попередніми повідомленнями, Платіні похвалив підготовку Польщі до чемпіонату та не виключив, що кількість українських міст, які прийматимуть матчі Євро, буде скорочено.

Остаточне рішення з цього приводу УЄФА ухвалить 10-11 грудня. Зараз відомо, що матчі Євро-2012 точно прийме Київ, також на їх проведення претендують Донецьк, Львів і Харків.

Читайте також:

Фінансування Євро-2012 урізане на 4,5 мільярда доларів

Будівельники з "Олімпійського" попередили про зрив Євро-2012

Платіні: я можу забрати в України Євро-2012

Тимошенко: Ющенко свідомо зриває Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: