Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

16 танцюристів покажуть свою майстерність.

Сьогодні, 4 листопада у столиці Нідерландів – Амстердамі – на арені Westergasfabriek відбудеться світовий фінал 14-го міжнародного змагання Red Bull BC One, участь в якому братиме український  бі-бой зі Львова Олександр Гатин-Лозинський (Lussy Sky).

Хлопець розпочав свою танцювальну кар’єру 2006 року, а на європейському турнірі свій стиль з елементами футворку вперше продемонстрував у 2012. Відтоді він не припиняє змагатися на різних світових майданчиках, здобуваючи чемпіонські титули в індивідуальних та командних батлах.

За титул найкращого бі-боя Lussy Sky змагатиметься з 15-ма майстерними суперниками з різних країн: Issei (Японія), Menno (Нідерланди),  Thesis (США), Shigekix (Японія), Willy (Франція), Kill (Південна Корея), Lil Zoo (Марокко), Shane (Нідерланди), Dany Dann (Франція), Wing (Південна Корея), Alkolil (Росія), Moy (США),  Ratin (Бразилія), Ayumi (Японія), та Leony (Бразилія).

Світовий фінал Red Bull BC One транслюватиметься 4 листопада о 22:00. Подивитися його і підтримати українського учасника можна у прямому ефірі на Red Bull TV та сайті ТСН.ua. 

Фотогалерея Дивись онлайн світовий фінал змагання бі-боїв Red Bull BC One, в якому бере участь українець (16 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції