Дизайн фіналу Кубка УЄФА

На стадіоні "Сіті оф Манчестер" відбулася презентація дизайнерської концепції фінального матчу Кубка УЄФА 2007-2008.

Кубок УЄФА останнім часом набрав вагу в європейському футболі, тому для кожного фіналу розробляється спеціальна дизайнерська концепція. 

Це дає кожному місту, що приймає фінал, можливість показати себе у всій красі. Мета заходу - привернути до турніру увагу і підняти його престиж. Крім того, дизайнерську концепцію фіналу можуть використовувати партнери УЄФА: спонсори, теле- і радіомовні компанії. 

Гостями презентації дизайнерської концепції фіналу Кубка УЄФА стали вищі чини мерії Манчестера, УЄФА, Футбольної асоціації Англії, а також посол фіналу Денис Лоу. 

У 1964 році футболіст, який виступав як за "Манчестер Юнайтед", так і за "Манчестер Сіті", був визнаний найкращим гравцем Європи. 

"Кубок УЄФА дає Манчестеру відмінну можливість показати світу, як ми любимо міжнародні заходи, які несуть різноманітні блага всім мешканцям і гостям міста, - заявив глава міської ради Річард Ліз. 

- Ми дуже раді, що проведення фіналу Кубка УЄФА підвищуватиме престиж Манчестера за допомогою двох наших головних захоплень - спорту і культури". 

Фінал Кубка УЄФА у мистецтві
Одне з полотен Лаяма Спенсера. (Фото - Uefa.com)
В основі дизайнерської концепції лежать три основні елементи - основний бренд Кубка УЄФА, стадіон "Сіті оф Манчестер" і картини місцевого художника-імпресіоніста Лаяма Спенсера, визнаного майстра міського пейзажу. Англієць створив унікальну низку полотен спеціально для фіналу Кубка УЄФА.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: