Для Євро-2012 створять нове підприємство

Міністерство культури і туризму має намір створити нове державне підприємство для підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Євро-2012
(Зображення: Wikipedia)

Міністерство культури і туризму України створить державне підприємство для підготовки до Євро-2012. 

Про це повідомив міністр культури і туризму України Юрій Богуцький під час євродебатів на тему «Євро-2012. Інвестиційні можливості», організованих Європейською Бізнес Асоціацією.

За його словами, це буде госпрозрахункове підприємство, яке займатиметься підготовкою до проведення Євро-2012 з урахуванням розробки туристичних маршрутів. Планується, що підприємство визначатиме земельні ділянки та об`єкти (у тому числі й замки) не тільки в містах - учасниках чемпіонату, а й у містах-супутниках, які пропонуватимуться інвесторам для розвитку.

«Разом з інвестором ми визначатимемо, які об`єкти з рекреативними функціями можуть бути створені», - сказав міністр.

Він також відзначив, що після ухвалення закону про об`єкти культурної спадщини, що не підлягають приватизації (який пройшов перше читання), решту об`єктів можна буде пропонувати інвесторам. 
 
18 квітня цього року Україна і Польща перемогли в конкурсі на проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Планується, що в Україні матчі Євро-2012 прийматимуть Київ, Донецьк, Львів і Дніпропетровськ як основні міста і Одеса і Харків - як запасні. 

Як повідомлялося, спеціальне міністерство, яке займатиметься підготовкою до проведення Євро-2012, має намір створити Польща.

Про це повідомив посол Польщі в Україні Яцек Ключковський. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: