"Дніпро" розпочав весняну частину чемпіонату з нічиєї проти львівських "міщан".

"Дніпро": Кернозенко, Русол, Денисов, Канкава (Бєлік, 41), Холек, Калініченко, Назаренко (Шахов, 77), Ротань, Лисицький, Гоменюк, Воробей (Сердюк, 25)
ФК "Львів": Марущак, Ільків, Романюк, Федорчук, Баранець, Зозуля (Козак Михайло, 74), Леонідов, Панас, Кіцута (Ярославський, 87), Жданов, Лупашко

Голи: Ільків, 10 - 0:1, Лисицький, 48 - 1:1
Попередження: Русол, 45, Холек, 67 - Ільків, 90

Господарі поля розташувалися в турнірній таблиці на сьомому місці, що ж стосується футбольного клубу "Львів", то він був на самому дні, випереджаючи тільки "Харків". Перемога у цьому матчі була потрібна обом командам, так що зустріч була достатньо цікавою.

Перший небезпечний момент створили в цій зустрічі дніпропетровці. На 7й- хвилині Канкава виконав передачу на Вороб'я, який вискочив практично на порожні ворота, оскільки Марущак грубо помилився на виході, однак форвард "Дніпра" не влучив в пусті ворота.

Гості відповіли відразу ж голом. Баранець прорвався по флангу і виконав прострільную передачу в карний майданчик. Кернозенко в відчайдушно стрибку спробував дотягнутися до м'яча, але зробити цього не зміг. У підсумку сфера виявилася у Ільківа, який з кількох метрів розстріляв ворота "Дніпра".

Господарі всіма силами кинулися на ворота гостей, але захисники "Львова" вдало оборонялись. В одній з чергових атак Назаренко змарнував стовідсотковий момент для взяття воріт. Гоменюк виклав м'яч на ногу Сергію, однак той примудрився з семи метрів не влучити в ворота. Під саму завісу першого тайму гості могли піймати суперника на контратаці. Баранець від душі зарядив по воротах з-за меж карного майданчика, голкіпер не встиг вчасно відштовхнутися, але м'яч на радість вболівальників "Дніпра" пройшов в лічених сантиметрах від штанги. На перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Не відомо, що сказав керманич "Дніпра" в роздягальні, але через три хвилини після відновлення матчу рахунок став 1:1. Після розіграшу чергового кутового боротьбу на другому поверсі виграв Ротань і скинув м'яч на Лисицького, який з кількох метрів відправив сферу точно в сітку.

Все тепер треба було починати з початку, але тепер вже перевага була на боці господарів поля, які жваво рванули на ворота Марущак з новими силами. Час йшов, а рахунок на табло все не змінювався. У підсумку Олександр Дердо зафіксував нічию 1:1, яку ні одна з команд записати собі в актив не може.