Дніпропетровськ не буде платити податки, якщо йому не дадуть Євро-2012

Дніпропетровські депутати так образилися через втрату матчів Євро, що почали висувати державі ультиматуми.

Дніпропетровськ може припинити відрахування податків до центрального бюджету України через втрату містом права на проведення матчів Євро-2012.

З такою ультимативною заявою Дніпропетровська міськрада звернулася до Кабінету міністрів. Уряд також звинуватили в урізанні фінансування міста.

Депутати направили звернення до Кабміну з вимогою подати апеляцію на рішення УЄФА про виключення Дніпропетровська з переліку міст, які прийматимуть учасників європейського чемпіонату. Вони обурені тим, що Кабмін відмовився виділити 360 мільйонів гривень на реконструкцію Дніпропетровського аеропорту, натомість гарантував понад один мільярд аеропорту Львова.

Якщо уряд не подасть апеляцію щодо рішення УЄФА , Дніпропетровськ погрожує заблокувати підготовку до турніру інших міст. Депутати готові вже на наступній сесії проголосувати про припинення відрахувань до центрального бюджету.

Внаслідок таких дій Дніпропетровська втрати українського бюджету становитимуть майже 300 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше начальник управління Дніпропетровської облдержадміністрації з підготовки до Євро-2012 Вадим Шебанов звинуватив у втраті містом матчів чемпіонату державу.

Чиновник обурився, що у відповідь на зневажливе, на його думку, ставлення УЄФА Україна не захищає свої інтереси. Раніше дніпропетровські керівники заявляли про намір оскаржити рішення УЄФА щодо міст, які приймуть матчі Євро-2012.

Разом із тим, за інформацією Федерації футболу України, головною причиною втрати містом матчів Євро стали проблеми навколо міського аеропорту.

Через невирішеність проблеми з приватизацією об'єкту жоден із дніпропетровських чиновників не зміг дати гарантій того, що аеропорт буде готовий у встановлені УЄФА терміни.

УЄФА, нагадаємо, віддала матчі Євро-2012 Києву і назвала претендентами на їх проведення Львів, Донецьк і Харків. Дніпропетровськ і Одеса вже не мають шансів прийняти в себе матчі єврочемпіонату.

Читайте також:

Шебанов: "УЕФА имеет Украину как базарную девку"

Дніпропетровськ оскаржить рішення УЄФА щодо Євро-2012

Названо причини втрати Дніпропетровськом Євро-2012

УЄФА погрожує відібрати у Києва фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: