Дніпропетровськ є комунальною базою Євро-2012

Дніпропетровськ залишається у проекті Євро-2012. Проте не як місто-господар, а якості комунальної бази.

За словами міністра сім'ї молоді та спорту України Юрія Павленка, Дніпропетровськ залишається у проекті Євро-2012. Проте не як місто-господар, а якості комунальної бази.

"Я впевнений, що, незалежно від зміни влади, всі об'єкти Євро-2012 будуть добудовуватися і вводитися в експлуатацію, оскільки це обов'язок не окремо взятої політичної сили або персони, а української держави і під цими зобов'язаннями є підписи як Юлії Тимошенко, так і Віктора Януковича, Віктора Ющенка та багатьох інших політиків, які за останні 5 років змінювалися і у владі, і в опозиції", - заявив Павленко.

"Я впевнений, що харківський, львівський, донецький і київський стадіони, а також аеропорти, дороги та інша інфраструктура будуть добудовані, тому що це не політичний, а національний проект і гарантія держави", - додав міністр.

"Чесно скажу, зі свого досвіду спілкування з УЄФА, прагнення змінити Львів на Дніпропетровськ - це красивий міф, який придумали дніпропетровські політики. Але це неможливо. Можна втратити Євро, якщо не будуть зроблені певні дії, але не поміняти. Тобто, або взагалі не буде Львова і буде не 8, а 7 міст, або право Львова перейде до Кракова. А Дніпропетровськ, як комунальна база в будь-якому випадку залишається у проекті Євро-2012, тому що велика кількість вболівальників, які будуть їхати саме через це місто, там будуть розміщуватися. До того ж НСК "Олімпійський" сьогодні будує дніпропетровська компанія", - підсумував Юрій Павленко.

Читайте також:

Срна: я помщуся за мою Україну

Вибори позитивно вплинуть на підготовку до Євро-2012

Платіні: ситуація зі Львовом не ясна

Результати жеребкування відбіркового турніру Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: