Дніпропетровськ таки може отримати Євро-2012

На думку губернатора Дніпропетровської області вже в листопаді рішення по Євро-2012 може бути переглянуте на користь міста.

На думку губернатора Дніпропетровської області Віктора Бондаря, не варто однозначно говорити про те, що Дніпропетровськ позбувся права приймати матчі фінальної стадії Євро-2012 і вже в листопаді це рішення може бути переглянуте на користь міста.

Про це Віктор Бондар заявив під час робочої поїздки в Новомосковський район Дніпропетровської області 2 липня.

"Я б не казав що Євро-2012 в Дніпропетровську не відбудеться. УЄФА може переглянути рішення виходячи їх того, як проведуть підготовку інші міста. Ми продовжуємо вести переговори з потенційними інвесторами та підготовка до Євро-2012 у нас не припиняється, а інфраструктура продовжує покращуватися. Почався аукціон з продажу аеропорту і через місяць будуть результати. Головним претендентом є група «Приват», представники які згодні з тим, що потрібно створити в цьому аеропорту всі умови, що відповідають європейським стандартам. У них вже є 27 літаків і 16 очікується в найближчому часі. Вже в листопаді УЄФА перегляне своє рішення", - сказав Віктор Бондар.

Нагадаємо, що неготовність аеропорту стала основною причиною того, що Дніпропетровськ не буде приймати Євро-2012. Питання про приватизацію аеропорту виникло в 2008 році, коли група "Приват" заявила про готовність приватизувати компанію "Дніпроавіа" за 1,29 мільярд гривень.

27 червня Президент України Віктор Ющенко доручив вивести дніпропетровський аеропорт з майнового комплексу "Дніпроавіа" і перетворити його в державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ". На даний момент питання так і залишається невирішеним.

Нагадаємо, що 13 травня виконком УЄФА визначив, що матчі фінальної частини чемпіонату Європи в Україні прийматимуть Київ, Харків, Донецьк та Львів.

Читайте також:

В Одесі з'явились білборди з карикатурами на Суркіса

Верховна Рада виділила 9.8 млрд.грн. на Євро-2012

Блохін: Євро-2012 може обернутися для України всесвітньою ганьбою

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: