До Олімпіади-2012 в Україні підготують 108 елітних спортсменів

Сергій Бубка розповів про підготовку України до літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Сергій Бубка
President.gov.ua
Сергій Бубка
До старту Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні в Українї повинні бути забезпечені найкращі умови для підготовки провідних спортсменів. Про це заявив президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, виступаючи на засіданні Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських іграх.

"Об’єднавши зусилля, залучивши кошти державного та обласних бюджетів, фінанси Національного олімпійського комітету, федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, меценатів та спонсорів ми повинні забезпечити єдину систему повного і безперервного та прозорого фінансування спортсменів "елітної групи", чітко визначивши кожен етап. Ефективна підготовка цих спортсменів має стати для нас питанням номер один і пройти без будь-яких зривів.

Впевнений, що в цьому процесі жодна структура не може залишатись осторонь. Це наше спільне і пріоритетне завдання. На кону – обличчя держави", - заявив головний олімпієць країни.

Відзначимо, що до ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні готуватимуться 659 українських спортсменів. Із загального числа кандидатів до олімпійської збірної, 108 атлетів рішенням Експертної ради були включені до "елітної" групи. Це – найвірогідніші претенденти на олімпійські ліцензії та, згодом, олімпійські нагороди, чиїй підготовці приділятиметься максимальна увага.

Читайте також:

МОК категорично проти проведення чемпіонату світу-2022 взимку

Навесні Кабмін почне будівництво об'єктів до Олімпіади-2022

Яковенко: наше завдання - виграти Олімпіаду-2012

Україна виграла Олімпіаду з шахів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: