До Євро-2012 в Україні з'явиться "Королівський шлях"

В Україні "Королівський шлях", проходитиме від західного кордону до Києва – через Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську області.

До старту футбольного чемпіонату Євро-2012 Україна має шанс включитися до європейського культурного шляху "Віа регіа" (Via regia) або "Королівський шлях", що дозволить відкрити нові можливості для розвитку туризму. Про це повідомив голова Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Володимир Васильєв.  Він також зазначив, що проект підтримує Державна служба туризму і курортів та Міжнародний фонд "Відродження".

В Україні "Королівський шлях", проходитиме від західного кордону до Києва – через Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську області.

"Приєднання до проекту "Віа Регіа" - можливість представити новий туристичний продукт, який би виходив за межі традиційного уявлення про туристичну пропозицію України і враховував би специфіку регіонів", - зазначив Володимир Васильєв.

Враховуючи, що запропонована модель української ділянки "Віа регіа" співпадає з тим шляхом, яким будуть їхати на Євро-2012 європейські туристи, якщо вони будуть рухатись автомобілями, цей проект може стати популярним і цікавим продуктом для європейців, які полюбляють тури з історичними ідеями, відродженням давніх культурних мостів.

Наразі ж учасники проекту планують створити геоінформаційну систему, яка складається з навігаційної карти та відповідної інформації про історико-культурні та туристичні об’єкти, населені пункти у "Віа Регіа"-коридорі. З допомогою цієї карти іноземні туристи зможуть легко знайти культурні пам’ятки, місця відпочинку та готелі.

Довідка. "Віа Регіа" – назва найстарішого сухопутного зв’язку між Східною та Західною Європою (з Києва до узбережжя Атлантичного океану), довжиною 4500 км.  Він існує понад 2 тисячі років і поєднує вісім європейських держав. У сучасній формі шлях існує як Європейський транспортний коридор СІІІ. Сьогодні Рада Європи реалізує проект "Віа Регіа – великий культурний шлях Ради Європи", до якого нещодавно підключилась і Україна.

Читайте також:

Львів запровадить 30 туристичних маршрутів до Євро-2012

Харків підготував 13 туристичних маршрутів до Євро-2012

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Названо приблизну вартість квитків на Євро-2012

Українці підготували до Євро-2012 свою відповідь вувузелі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: