Добкін: Харків зробив неможливе у змаганні за Євро-2012

Мер Харкова вважає одержання містом права приймати чемпіонат Європи з футболу 2012 року перемогою, але закликає не розслаблятися.

Харківський міський голова Михайло Добкін вважає, що Харків зробив неможливе у змаганні за право приймати Євро-2012.

Коментуючи рішення Виконкому УЄФА, який назвав Харків серед 4 українських міст, які прийматимуть фінальні матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Добкін назвав його перемогою Харкова, але наголосив, що це не має бути самозаспокоєнням.

"Ця перемога не означає, що ми можемо заспокоїтися й завершити всі наші роботи, оскільки ми вже не втратимо це право. Від виконкому до виконкому перевірятимуться етапи виконання робіт, які ми гарантували. Наступне засідання Виконкому УЄФА відбудеться 30 листопада, і до цього часу Харків, Київ, Львів та Донецьк повинні будуть підтвердити виконання своїх зобов`язань", - сказав Добкін.

"Харків здобув право називатися офіційним містом Євро-2012, незважаючи на те, що свого часу він став резервним містом фактично в останній момент. Це для нас дуже важлива нагорода. Той факт, що наші зусилля підтримали на найвищому рівні, надасть нам сили і нові можливості", - сказав Добкін.

Як повідомляв ТСН.ua , виконком УЄФА 13 травня на засіданні в Бухаресті визначив міста, у яких пройдуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Серед українських міст названі Київ, Донецьк, Львів та Харків.

У Польщі містами-господарями визначено Варшаву, Познань, Вроцлав і Гданськ.

Решта міст, як українські Дніпропетровськ та Одеса, так і польські Хожув і Краків, за рішенням УЄФА, не будуть розглядатися в майбутньому як основні чи резервні і припиняють змагання за право прийняти матчі Євро-2012.

Читайте також:

Суркіс: готовності до Євро-2012 немає і близько

УЄФА позбавила Дніпропетровськ і Одесу Євро-2012

УЄФА погрожує відібрати у Києва фінал Євро-2012

Названо причини втрати Дніпропетровськом Євро-2012

ВідеоДобкін про Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: