Дон Кінг: Валуєв відродиться, як Фенікс із попелу

Дон Кінг поділився думками про успіх Девіда Хея і висловився з приводу майбутньої кар’єри Російського Гіганта.

Американський співпромоутер екс-чемпіона WBA Миколи Валуєва Дон Кінг поділився думками про успіх Девіда Хея і висловився з приводу майбутньої кар’єри Російського Гіганта.

- Думаю, що Хей діяв відмінно і зробив те, що і повинен був зробити. Він бігав навколо Миколи, намагаючись завдавати йому точних ударів, замість того, щоб переходити в ближній бій. І ця тактика виправдала себе. Хей переміг, поза всякими сумнівами.

- Чи не вважаєте, що для перемоги в чемпіонському поєдинку претендент повинен вести себе більш агресивно і активніше атакувати?
- Бій не можна виграти, якщо не б'єш. Тут слід розуміти психологічний момент поєдинку. Боксер величезних розмірів зустрічається з маленьким. Маленький повинен збити з пантелику свого суперника. Хей настільки швидкий, що не встигаєш у нього влучати. А для перемоги, як я казав, треба влучати в противника.

Я б ніколи не поставив Миколу проти цього хлопця. Але нічого не міг вдіяти, оскільки це було рішення моїх німецьких партнерів, а я пов'язаний з ними зобов'язаннями. Але факт залишається фактом – Хей бігає так само швидко, як і Карл Льюіс.

- Чи означає поразка Валуєва від Хея, що його кар'єра завершується?
- Ні! Ні! В жодному разі! Микола ще повернеться на ринг. Він відродиться, як Фенікс із попелу!

Читайте також:

Кличко готовий битися з Валуєвим за пояс WBC

Хей має намір очистити суперважкий дивізіон від Кличків

Валуєв: я просто втомився бігати за Хеєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: