"Донбас-Арена" прийме бій Кличко - Валуєв

Команда Кличка почала попереднє вивчення можливостей проведення боксерського матчу на "Донбас-Арені".

Пропозиція Віталія Кличка провести вересневий двобій з Миколою Валуєвим на 50-тисячному стадіоні "Донбас-Арена" знайшло підтримку в Донецьку.

- Наш стадіон не буде обмежуватися лише футбольними матчами, оскільки задуманий як багатопрофільна споруда, - сказав директор "Донбас Арени" Олександр Атаманенко. – Тому ми з великим ентузіазмом сприйняли ідею Віталія Кличка і вважаємо її цілком реальною. Боксерський поєдинок такого рівня буде працювати на імідж першого в Україні п'ятизіркового стадіону.

- Якісь кроки в цьому напрямку вже зроблено?
- Разом з командою Кличка ми почали попереднє вивчення можливостей проведення боксерського матчу в Донецьку.

- Офіційне відкриття "Донбас Арени" призначено на 29 серпня, а бій Віталія Кличка з Миколою Валуєвим, якщо такий відбудеться, запланований на вересень. Встигнете підготуватися?
- Точна дата поєдинку, яка поки що не визначена, не буде мати значення, оскільки вже на наступний день після церемонії відкриття "Донбас Арена" почне працювати в штатному режимі. Щоб у цьому ні в кого не виникло сумнівів, в пробному режимі стадіон запрацює з середини липня: заплановано кілька тестових заходів за участю вболівальників і спортсменів.

Читайте також:

Віталій Кличко: проти Валуєва битимуся на "Донбас-Арені"

Менеджер Кличка спростував інформацію про бій з Валуєвим

Валуєв: я домовився про бій з Кличком

Віталій Кличко: я прийняв виклик Валуєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: