"Донбас" програв чеським "левам" після поновлення КХЛ

"Донбас" програв чеським "левам" після поновлення  КХЛ

"Донбас" пропустив чотири шайби від "Лева". / Фото: accessatlanta.com

Донеччани змогли закинути лише одну шайбу проти чотирьох у чехів.

Донецький ХК "Донбас" зазнав поразки від чеського "Лева" з рахунком 1:4 у першому матчі після олімпійської паузи.

Вже до п'ятої хвилини зустрічі донеччани поступалися з рахунком 0:2 - відзначилися Джастін Азеведо і Топі Яакола.

Тренеру донеччан Андрію Назарову довелося замінити стража воріт. Після того, як на майданчику з'явився Ян Лацо, "червоно-білим" вдалося скоротити відставання. Причому Оскарс Бартуліс забив, коли "Донбас" грав у меншості.

Це все, на що спромоглися хокеїсти Назарова. Тоді як господарі майданчику ще двічі запалили червоне світло за воротами українського клубу.

До першої перерви забив Петр Врана, а пізніше Мартін Тернберг влучив у ковзан Ренді Робітайла, і шайба від нього залетіла у ворота гостей.

Таким чином, "леви" взяли реванш за програш в Донецьку.

Відтак, "Лев" (93 очка) посунув "Донбас" (90 очок) з третього місця у турнірній таблиці західної конференції.

Нагадаємо, "Донбас" у товариському матчі переміг московських "армійців" в Росії.