Донецьк готується провести півфінал Євро-2012

Голова Донецької облради Анатолій Близнюк заявив, що Донецьк доб’ється права провести півфінал Євро-2012.

Голова Донецької обласної ради Анатолій Близнюк заявив, що Донецьк доб’ється права провести чвертьфінал та півфінал чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

"Ми знайдемо всі можливості, аби провести у Донецьку не лише відбіркові матчі Євро-2012, але й чверть- та півфінальні матчі", – заявив Анатолій Близнюк.

"Головне у підготовці до Євро-2012 – синхронізувати вимоги УЄФА з нашими можливостями. Ми у Донецьку це вже зробили. У жовтині пропонуємо зібратися представникам усіх українських приймаючих міст у Донецьку, щоб поділитися цим досвідом", – сказав Анатолій Близнюк.

Він зазначив, що Євро-2012 в Україні не відбудеться, якщо у Києві не буде прийнято рішення "про стовідсоткове фінансування для всіх програм до Євро-2012, в тому числі, державної".

"Я знаю про проблеми Харкова, Львова, Донецька та Києва у підготовці до Євро-2012 не тільки тому, що мені цікаво, адже ми збираємось, спілкуємось на цю тему. Найбільша проблема у нас – п’ятизіркові готелі – нам бракує 1,5 тис. місць у п’ятизіркових готелях", – зазначив голова Донецької облради.

Читайте також:

Київ розселить гостей Євро-2012 по приватних оселях

Платіні: Україна обов'язково буде господарем Євро-2012

Київська влада визнала, що дурить УЄФА щодо Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: