Донецьк підрахував кошторис Євро-2012

За словами мера Донецька, місту знадобиться більше 2 млрд. гривень на підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу.

Донецьк
Так буде виглядати новий стадіон у Донецьку (shakhtar.com)
Мер Донецька Олександр Лук’янченко заявив, що на підготовку до чемпіонату Європи з футболу 2012 року місту потрібно більше 2 млрд. гривень. Про це мер сказав сьогодні на прес-конференції. На його думку, Донецьк, маючи серйозний економічний потенціал, не зможе за рахунок лише власних коштів підготувати такі великі змагання: "Кошти повинні бути виділені як з держбюджету, так і за рахунок субвенцій".

Лук’янченко
Мер Донецька Олександр Лук'янченко (Фото - lukyanchenko.openua.net)
Він також повідомив, що в програмі заходів до Євро-2012 найскладніше питання - це підготовка житлового фонду, готелів: "Той готельний фонд, який є у нас, вимагає збільшення. Ми запропонуємо декілька майданчиків для інвесторів, зокрема для іноземних інвесторів, для будівництва готелів". 

При цьому мер нагадав, що під житло гостей чемпіонату будуть відремонтовані студентські гуртожитки.
Лук’янченко висловив упевненість, що за будь-яких обставин від проведення цих змагань Донецьк виграє. "Це дасть поштовх для розвитку нашої міської інфраструктури”, - сказав мер Донецька. 

Раніше міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба заявив, що Донецьк і Дніпропетровськ є найпідготовленішими на сьогоднішній день до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 

Спеціально для розміщення уболівальників Євро-2012 держслужба туризму і курортів пропонує в кожному місті, де проводимуться матчі, побудувати мікрорайон за типом Олімпійського селища, а після чемпіонату житло в ньому можна буде продати за схемою молодіжного кредитування. 

Нагадаємо, що в Україні турнір пройде в Києві, Донецьку, Львові і Дніпропетровську. Одеса і Харків розглядаються як резервні міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: