Допінг у фаворита "Тура"!

Допінг-аналіз, взятий у 33-річного казахського велогонщика Олександра Вінокурова після суботнього етапу, дав позитивний результат.

Вінокуров
Олександр Вінокуров: від радості до печалі один крок...
На «Тур де Франс» вибухнув допінговий скандал, в центрі якого опинився лідер «Астани» Олександр Вінокуров

Допінг-проба, взята у казахського гонщика після його перемоги в суботній гонці з роздільного старту, виявила наявність в його крові червоних тілець двох різних видів. Це може означати те, що незадовго до взяття проби Вінокурову було зроблене переливання крові. 

Після того, як буде розкрита і досліджена проба В, буде винесено остаточний вердикт Олександру Вінокурову. Але можна сказати вже зараз, що нинішній «Тур» для Віно закінчився безславно. Як правило, допінг-лабораторії такого рівня помилок не допускають. 

Так званий «кров'яний допінг», в застосуванні якого звинувачується лідер «Астани», виявити достатньо складно, особливо в тих випадках, якщо спортсмену переливають його власну кров. Проте з Олімпіади в Афінах у лікарів з'явилися методи виявлення і цього виду допінга. 

Поліція
Поліцейські чергують біля машини велокоманди "Астана"
Перед початком «Великої петлі» Олександр вважався одним з фаворитів велобагатоденки, але невдалий виступ на 14-у етапі позбавив його шансів на підсумкову перемогу. 

У нинішньому «Тур де Франс» лідер «Астани» здобув перемоги на двох етапах. 

Вслід за новиною про допінг Олександра Вінокурова стало відомо, що уся команда "Астана", у складі якої був казах, покидає "Тур де Франс". 

Взагалі, гучні допінг-скандали на «Тур де Франс»і загалом у професійному велоспорті стають вже повсякденністю. Нинішня гонка повинна була стати моментом істини, відповісти на питання, чи зможе велосипедний спорт покінчити з допінговою практикою. Виявилося, ні. 

Деякі телекомпанії вже по ходу гонки почали відмовлятися від її трансляції. Такі спонсори, як Adidas, заявили про плани остаточно розпрощатися з «Великою петлею».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: