Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допінговий скандал: ФІФА застосує жорсткі санкції до Росії, якщо буде доведена причетність футболістів

Під підозрою перебувають 34 гравці.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) прокоментувала заяву стосовно того, що російські футболісти вживали заборонені речовини.

Як заявив генеральний секретар цієї організації Фатма Самура, якщо провина гравців буде доведена, на них чекають серйозні, навіть жорсткі, санкції.

"ФІФА нетерпимо ставиться до допінгу. Ми тісно співпрацювали зі Світовим антидопінговим агентством (WADA) і головою комісії WADA Річардом Маклареном. Хочу підкреслити, що поки немає доказів про масштабне використання допінгу серед футболістів, але якщо вони будуть, то санкції будуть жорсткими", - цитує Самуру Р-Спорт.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно інформатор WADA Григорій Родченков назвав прізвища деяких футболістів збірної Росії, які вживали допінг ще на чемпіонаті світу у 2014 році. Як сказав адвокат Родченкова Джим Волден, його клієнт готовий надати ФІФА докази щодо причетності гравців до державної допінг-програми. Слід зазначити, що Росія є господарем майбутнього чемпіонату світу з футболу, який відбудеться у 2018 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції