Доведено: Черепанов приймав допінг

Згідно висновку судових медиків, російський хокеїст Черепанов страждав на захворювання серця, несумісне із заняттями професійним спортом.

Судово-медичне дослідження, проведене у зв'язку із смертю 19-річного хокеїста омського "Авангарда" Олексія Черепанова, показало, що гравець протягом декількох місяців приймав допінг. 

Нагадаємо, що 13 жовтня 2008 року під час матчу чемпіонату Континентальної хокейної ліги (КХЛ) з чеховським "Вітязем" Черепанов знепритомнів, а після гри помер

Згідно висновку експертів, безпосередньою причиною смерті хокеїста стала гостра серцево-судинна недостатність. До цього приблизно протягом року Черепанов страждав хронічним міокардитом. 

Раніше кров і сеча спортсмена були перевірені на допінг, проте слідів заборонених препаратів знайдено не було. Але хімічний аналіз дозволив зробити висновок, що Черепанов кілька місяців приймав допінг. Яку саме заборонену речовину вживав хокеїст, не уточнюється. 

Відзначимо, після смерті Черепанова був створений медичний центр КХЛ, який очолив відомий експерт по боротьбі з допінгом Микола Дурманов. На початку грудня 2008 року КХЛ уклала угоду з Російським антидопінговим агентством про спільну боротьбу з допінгом у російському хокеї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: