Дружина Усика розповіла, як їй живеться в окупованому Криму

Катерина Усик не має особливих проблем із прикорднонниками.

Дружина першого номера рейтингу WBO в першій важкій вазі українця Олександра Усика, наступний бій якого може відбутися в США, Катерина подолала три кордони із Криму без особливих ускладнень, йдеться у "Світському житті".

"Добиралися на авто, швидко пройшли всі три кордони. Нас завжди швидко пропускають, бо знають і люблять, - зазначила Катерина.

Дівчина поділилася враженнями від життя в окупованому Криму.

"Якщо чесно - нормально живемо. Ми там народилися, ніхто нас там не притискає. Люди, які поруч з нами - всі адекватні, що там, що тут. Звісно, ми плануємо в майбутньому сюди переїхати, бо тут його робота. Щоб діти були поруч", - розповіла Катерині Осадчій дружина боксера.

Катерина зауважила, що легше переносить бій чоловіка, коли сама присутня на ньому.

"Так не дуже страшно, бо по телевізору, може, така зйомка, чи ще щось - страшно. Але в реальності набагато легше дивитися", - наголосила дружина боксера.

Не боїться молода матуся і брати донечку до зали, де проходить бій за участі її тата.

"Вона вже вдруге приїздить. Ми не очікували, але їй сподобалося. Вона до тата бігла-бігла, але її охоронець один не пустив. І вона дуже засмутилася. Якщо вдома дивиться по телевізору, то біжить в кімнату і плаче, хвилюється за татка. А тут приїхала і їй все подобається", - підсумувала Катерина Усик.

Нагадаємо, Усик нокаутував у Києві кубинця, який "провалив" зважування перед боєм.

ВідеоДружина Олександра Усика планує переїзд з окупованого Криму до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: