Дубль Роналду дозволив "Реалу" здобути красиву перемогу у суперматчі проти ПСЖ

"Вершкові" забезпечили потрібний результат у останні хвилини матчу.

Мадридський "Реал" у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів здолав вдома французький ПСЖ з рахунком 3:1.

Слід зазначити, що першими відкрили рахунок у протистоянні саме гості - Адріен Рабіо на 33-й хвилині, скориставшись помилкою суперника, який невдало виніс м'яч, розстріляв голкіпера "вершкових", вивівши таким чином вперед свою команду.

Відновили паритет у зустрічі підопічні Зінедіна Зідана на 45-й хвилині - Кріштіану Роналду вдало реалізував пенальті після фолу, який на собі заробив Тоні Кроос. Коли здавалося, що матч закінчиться внічию, своє слово знову сказав португальський форвард.

Роналду на 83-й хвилині зробив рахунок на табло 2:1 після помилки від воротаря парижан. Добили свого опонента господарі через три хвилини, коли Марсело вдало замкнув пас з флангу у виконанні Марко Асенсіо. Зазначимо, що ці голи стали для Роналду 100 та 101 взяттям воріт у Лізі чемпіонів за один клуб. Для цього досягнення португальцю знадобилося 95 матчів.

Отже, обігравши ПСЖ, "Реал" забезпечив собі досить непоганий результат перед повторним поєдинком, який відбудеться вже у Парижі 6-го березня.