Дублі Гладкого, Назаренка та Батисти

У матчах чергового туру чемпіонату Україну з футболу не було сенсацій – фаворити здобули впевнені перемоги.

Чемпіонат України
Третій тур чемпіонату України з футболу сенсацій не приніс, проте відзначився відразу чотирма розгромними результатами.

Варто відзначити і другий поспіль дубль молодого нападаючого "Шахтаря" Олександра Гладкого. Також дублями відзначилися Сергій Назаренко з "Дніпра" і Батиста з "Карпат".

"Дніпро" - "Металург" (Донецьк) 4:1

В Дніпропетровську господарі поля буквально проїхалися по донецькому "Металургові", знявши всі питання про переможця ще до перерви. Перший гол був забитий вже на 4-й хвилині матчу. Русол побачив ривок Воробея і точним пасом вивів нападаючого збірної України один на один з голкіпером суперників. Андрій свій шанс не втратив.

На 22-й хвилині господарі подвоїли рахунок. Андрієнко з флангу закрутив м'яч в район воротарського, але його політ перервала рука Марсіо Глада. Пенальті. До одинадцятиметрової відмітки підійшов Олег Шелаєв для якого ця гра стала 300 в чемпіонатах України. Капітан "Дніпра" і не думав промахуватися в такій день - 2:0.

Сергій Назаренко
Сергій Назаренко (Фото - fcdnipro.dp.ua)
Розгромним рахунок зробив Сергій Назаренко. Партнери вивели до воріт Самодіна, який легко обіграв воротаря, але був укладений на газон. Другий 11-метровий. До м'яча цього разу підійшов штатний пенальтист "Дніпра" Назаренко, який не схибив.

Четвертий гол виявився найкрасивішим в матчі. Після чергової атаки "дніпрян" м'яч опинився у Назаренка. Його удар з 20 метрів був не тільки дуже сильним, але і влучним. Цей гол став 32-м забитим за клуб в чемпіонатах Сергієм (новий рекорд для "Дніпра").

Під завісу матчу "Металург" Глад ухитрився просочитися в штрафну господарів і пробив в протихід Старцеву.

"Шахтар" - "Зоря" 3:0

Матч відкриття туру в Донецьку вважався регіональним дербі. Проте безкомпромісними битви двох донбасівських команд назвати навряд чи можна. У минулому чемпіонаті "гірники" двічі легко розправлялися з своїми супротивниками.

Господарі відкрили рахунок завдяки відмінним діям бразильських легіонерів команди. Гол на рахунку Жадсона.

А далі дублем відзначився кращий бомбардир чемпіонату України минулого сезону Олександр Гладкий.

Спочатку він в дотик замкнув передачу Даріо Срни з правого флангу, а потім вдало зіграв на добиванні після нереалізованого собою ж пенальті.

"Арсенал" - "Нафтовик" 3:0

Команда Олександра Заварова без проблем розібралася з новачком вищої ліги. "Нафтовик" поки ніяк не може акліматизуватися у "вишці" і є головним претендентом на пониження в класі.

Голи на рахунку Кузнецова, Жоземара і француза Ессола, який поступово стає лідером оновленої команди Заварова.
"Металіст" - "Закарпаття" 1:0

Харків'яни, після поразки в минулому турі від "Зорі", повинні були реабілітуватися перед своїми уболівальниками. "Закарпаття" намагалося чинити гідний опір, проте гравці "Металіста" були на порядок вище гостей в класі і в індивідуальній майстерності.

Переможний гол на рахунку лідера харків'ян Олександра Рикуна.

Батиста
Батиста (Фото - top11.com.ua)
"Карпати" - "Кривбас" 3:0

Звітний матч став першим домашнім для "Карпат" в новому сезоні. Тому ажіотаж навколо нього був чималий, незважаючи на те, що суперник всього лише середняк вітчизняного футболу.

Після двох поспіль поразок уболівальники вимагали від "зелено-білих" тільки перемоги. "Карпати" гнівити своїх фанатів не стали і розгромили "Кривбас".

Рахунок вже на 3-ій хвилині відкрив бразилець Батиста. Подвоїв улюбленець місцевих уболівальників Худобяк. Ну а крапку в матчі поставив все той же Батиста.

Два поєдинки завершилися безгольовою нічиєю: "Ворскла" – "Таврія" та "Металург" (З) – ФК "Харків"

Останній матч туру, "Чорноморець" - "Динамо", відбудеться завтра, 1 серпня, о 19.00.