Дублі Коломойця і Феррейри. "Шахтар" з проблемами переміг "Ворсклу" у битві лідерів

"Гірники" вели у рахунку 2:0, але двічі пропустили і були змушені рятувати ситуацію.

Справжню битву лідерів влаштували "Шахтар" та "Ворскла" на старті другого кола Прем’єр-ліги.

У центральному матчі 12-го туру "гірники" перемогли полтавців з рахунком 3:2.

У середині першого тайму донеччани мали комфортну перевагу у два м’ячі після голів Марлоса (21’) та Факундо Феррейри (36’).

Але весь комфорт зіпсував Юрій Коломоєць, вразивши ворота Андрія Пятова на 42-й та 57-й хвилинах.

Паулу Фонсеку довелося переводити гру у два форварди, випустивши Густаво Бланко-Лещука. І на 82-й хвилині з його пасу Феррейра забив переможний гол" гірників", оформивши дубль.

"Ворскла" залишається третьою з  21 балом. У "Шахтаря", який лідирує у чемпіонаті, тепер 31 очко.

У вівторок, 17 жовтня, донеччани проведуть виїзний матч третього туру Ліги чемпіонів проти "Феєноорда" (21:45).

А 22 жовтня на "Шахтар" чекає поєдинок проти "Динамо" у Києві.