Два незарахованих голи та шість попереджень: "Маріуполь" у матчі життя обіграв "Олімпік"

Дебютант чемпіонату України зумів втриматися у першій "шістці".

"Маріуполь" у рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги впорався вдома з донецьким "Олімпіком" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі було проведено на 29-й хвилині протистояння - Сергій Болбат вдало замкнув передачу від Андрія Тотовицького, принісши таким чином своїй команді три бали.

Слід зазначити, що у цій грі головний арбітр відмінив одразу два м'ячі, які забили господарі - на 47-й та 53-й хвилинах все той ж Тотовицький мав змогу подвоїти перевагу своєї команди, проте обидва рази потрапляв у положення поза грою.

Окрім того, на початку другої половини матчу "Маріуполь" двічі влучив у каркас воріт суперника - спочатку Ігор Кірюханцев пробив у стійку, а через декілька миттєвостей Дмитро Мішньов добив м'яч у поперечину. Тим не менш, це не завадило команді Олександра Бабича здобути перемогу та забезпечити собі місце у топ-6.

Наразі, в активі "Маріуполя" 32 очки та 6 місце у турнірній таблиці УПЛ. "Олімпік", у свою чергу, залишився з 28 пунктами на 7-й сходинці.