Два пенальті та два вилучення: "Олімпік" у божевільному матчі переміг "Маріуполь"

Всі цікаві події припали на другий тайм.

Донецький "Олімпік" у неймовірній зустрічі проти "Маріуполя" здобув яскраву та водночас дуже важку перемогу.

Основні події стартового матчу 11-го туру чемпіонату України припали на 2 половину зустрічі. Першими відкрили рахунок у матчі донеччани - Антон Кравченко на 57-й хвилині після передачі у виконанні Івана Брікнера вразив сітку воріт суперника.

Слід зазначити, що перед цим епізодом червону картку у складі гостей отримав Сергій Вакуленко.

Проте, вже через 11 хвилин після забитого голу, Зураб Очігава, який на початку 2-го тайму з'явився на заміну, вирівняв склади на поле - захисник отримав другу жовту картку за фол проти Болбата.

Вже через 4 хвилини після цього вилучення "Маріуполь" відновив паритет у протистоянні - Андрій Борячук з близької відстані зробив рахунок на табло 1:1. Не встигла секундна стрілка зробити 3 обертів, як команда Олександра Бабича була попереду - Віталій Кольцов вивів свою команду вперед завдяки вдало реалізованому пенальті.

Коли здавалося, що "Маріуполь" свого вже не втратить, "Олімпік" наніс подвійний удар та вирвав таким чином бойові три бали - спочатку Станислав Біленький, після розрізного пасу від Богданова, зробив рахунок у матчі 2:2, а вже за 6 хвилин до кінця основного часу Андрій Богданов виступив у якості бомбардира, з позначки вдало розвівши м'яч та воротаря по різних кутах.

Після цієї важкої перемоги підопічні Романа Санжара обігнали "Маріуполь" та "Верес", вийшовши на 4 місце у турнірній таблиці. Тепер, в активі "Олімпіка" 17 балів. "Маріуполь", у свою чергу, має на 2 бали менше, розташовуючись при цьому на 6 позиції.