Двох українських хокеїстів відсторонили через договірний матч - IIHF

Це буде тривати, поки не завершиться розслідування.

Міжнародна федерація з хокею на льду (IIHF) прийняла рішення відсторонити українських хокеїстів Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу до з'ясування обставин та завершення розслідування про договірний матч чемпіонату світу у дивізіоні 1-А проти команди Південної Кореї.

Слід зазначити, що раніше ці спортсмени зізналися у тому, що здали цей поєдинок, який у підсумку завершився перемогою Південної Кореї у серії булітів із рахунком 2:1.

Обидва гравці пообіцяли "злити" зустріч у дві або більше шайб за 30 тисяч доларів, проте, зробити їм цього не вдалося та вони повернули гроші. Пізніше, Федерація Хокею України прийняла рішення щодо дискваліфікації Захарченка та Вариводи на невизначений термін.

Тепер, IIHF розпочала своє розслідування з цієї справи. На офіційному сайті організації з'явилася інформація стосовно того, що хокеїсти відсторонені від участі у будь-яких офіційних змаганнях до завершення розслідування. Також IIHF закликала ФХУ і самих відсторонених гравців надавати максимальне сприяння в проведенні розслідування.

Нагадаємо, що матч зі збірною Південної Кореї став останнім для України на турнірі. Наша команда вилетіла у нижчий Дивізіон.

Залиште свій коментар