Дві перемоги українців у Штутгарті

Дарія Згоба та Валерій Гончаров здобули перемоги на змаганнях Кубка світу зі спортивної гімнастики, що завершився у німецькому Штутгарті.

Дарія Згоба
Вправу на брусах виконує українка Дарія Згоба.
Майже два місяці пройшло з тієї миті, як завершився чемпіонат світу, а гімнасти знову зібралися в Штутгарті. Цього разу вони розігрували нагороди передостаннього етапу Кубка світу, що традиційно проходить восени в Німеччині. 

Другий німецький вояж виявився для української збірної успішнішим за перший. У нашому активі два золота. Статус діючої чемпіонки континенту на брусах підтвердила Дарія Згоба. На перекладині не було рівних володарю олімпійського золота Афін-2004 Валерію Гончарову.

Валерій Гончаров на німецький поміст виходив, не встигнувши повністю відновитися після операції. Але це не завадило йому четверту позицію в кваліфікації обміняти на перше місце у фіналі з сумою балів 15,225. 

Дарія Згоба серйозну заявку на перемогу зробила ще в попередньому раунді, і нею залишалося лише закріпити успіх. 

Ірині Краснянській лідерство у вправі на колоді зберегти не вдалося. Вона помилилася при виконанні бланша і невпевнено виконала зіскакування. З такою сумою, яка була у неї в кваліфікації (16,025), на чемпіонаті світу вона розділила б перше місце з американкою Анастасією Люкін.

Краснянська в кінці червня отримала травму плеча, три тижні провела в гіпсі, а потім ще три за вказівками лікаря утримувалася від великих навантажень. 

Вона спробувала відновити вправи на колоді до чемпіонату світу, але так і не досягла тієї форми, яка дозволила б їй позмагатися там за медаль.

Наступного разу українські гімнасти вийдуть на поміст в середині листопада на завершальному етапі Кубка світу у Великобританії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: