Дві зірки в одній команді – це погано?

Чотириразовий чемпіон "Формули-1" Ален Прост вважає, що рівність сил між пілотами "Макларена" може закінчитися конфліктом.

Макларенг
Боліди команди "Макларен" (Фото - f1news.ru)
В опублікованому 18 червня інтерв'ю для El Pais чотириразовий чемпіон "Формули-1" Ален Прост коментує поточну ситуацію в McLaren.

В кінці восьмидесятих ситуація в McLaren була схожа на сьогоднішню - Прост заробив два титули, коли Рон Денніс підписав контракт з Сенною, і бразилець виявився сильнішим. Спочатку ситуація здавалася безхмарною, але все зіпсував єдиний некоректний обгін в Тамбурелло, а преса вмить підхопила конфлікт.

Прост
Ален Прост (Фото - autoreveiw.ru)
Ален Прост:
"Дві рівних машини в одній команді - це помилка, така ситуація приводить до дуже великої напруженості і може закінчитися кризою, яка не на користь McLaren.
Хемілтону дуже допоміг тренажер, встановлений на базі McLaren.

Сучасна техніка творить дива, зараз можна імітувати навіть дощ, гонку на вологій трасі. Льюіс набагато більше працює з тренажером, ніж Фернандо, у нього дуже плавний стиль управління машиною, не такий грубий, як у іспанця, думаю, тому в McLaren краще справляються з настройкою машини для британця.

"Формула-1" змінилася - коли я ганявся, машини були простішими і багато що залежало від майстерності пілота, а зараз перше слово за технологіями і лише друге за гонщиком. Доля гонки визначається в боксах і залежить від оптимальної стратегії, єдине, що не піддається обліку - помилки гонщиків, тут все залишилося як і раніше".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: