Дворазова олімпійська чемпіонка: з нами поводяться гірше, ніж зі свинями

Лідер жіночого біатлону Магдалена Нойнер обрушилася з жорсткою критикою на допінг-служби.

Дворазова золота медалістка Олімпіади у Ванкувері біатлоністка Магдалена Нойнер обрушилася з жорсткою критикою на допінг-служби.

"З людьми поводяться гірше, ніж зі свинями, яких ведуть на забій. Тільки приходиш до фінішу, а там тебе оточують чотири-п'ять чоловік, які смикають тебе в різні боки і сверблять на вухо. Навіть до крику доходить. По-моєму, це нестерпно. Важко радіти, коли тебе за руку тягнуть вліво-вправо", - обурюється 23-річна німкеня.

"Це дуже сильно псує настрій. Навіть переодягнутися нормально не можна. Людина приходить до фінішу, хоче поміняти одяг - і не зустрічає розуміння. На жаль, люди тут негнучкі, вони тільки дотримуються своїх правил і зовсім забувають про спортсменів", - пояснила Нойнер.

Німецький таблоїд Bild уточнює, що контролери отримали від олімпійців їдке прізвисько "синьокурточники" за колір своєї уніформи.

"Практично неможливо насолодитися моментом, коли отримуєш золоту медаль. Я вважаю нестерпною їх неповагу до спортсменів", - підбила підсумок біатлоністка.

З Нойнер солідарні її співвітчизники: бронзова медалістка Симона Хаусвальд і бобслеїст Андре Ланге. "Я абсолютно згоден з Лєною. Так не повинно бути", - заявив 36-річний Ланге.

"З нами обходяться не по-людськи. Я ніколи ще не проходила такий стресовий допінг-контроль", - додала Хаусвальд.

Раніше з критикою на допінг-службу обрушилися росіяни, які звинуватили контролерів у психологічному тиску. З волі Міжнародної федерації лижних видів спорту, що організувала допінг-тестування, російським лижникам довелося прокинутися рано вранці.

"Я вважаю, що приходити брати допінг о 6.00 перед гонкою ненормально. Це ж не 37-й рік в СРСР, врешті-решт!", - обурився головний тренер російської лижної збірної Юрій Чарковський. Він вважає, що настільки нетрадиційний час підйому міг вибити спортсменів з колії. У підсумку російські лижники невдало стартували на канадській Олімпіаді.

Додамо, що Міжнародний олімпійський комітет намітив провести за час Ігор 2 тисячі допінгових перевірок, що є рекордним показником для зимових Олімпіад.

Читайте також:

Сміх і сльози Олімпіади-2010 у Ванкувері (фото)

Український біатлоніст: жах, що я можу ще сказати

Український "літаючий" лижник розбився у Ванкувері

Росіянин виграв "золото" у біатлоні, а українці - у хвості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: