Двоє арбітрів чемпіонату України добираються на матчі через Росію

У Вакс та Жабченка може бути два паспорти.

Арбітри Юрій Вакс та Анатолій Жабченко літають на матчі чемпіонату України з футболу… через Росію.

За даними Комітету арбітрів, вони проживають у Сімферополі, тоді як на сайті Прем'єр-ліги тривалий час "прописані" у Хмельницькому.

Як йдеться у авторському проекті Костянтина Андріюка "Золотий Свисток" (канал 2+2), обидва загадково "літають" на матчі: іноді з Москви, іноді із Санкт-Петербурга.

ПОВНЕ ВІДЕО ПРОЕКТУ ЗОЛОТИЙ СВИСТОК ДИВИСЬ ТУТ

"Що тут говорити? Громадянин Росії судить чемпіонат України... У нього ж російський паспорт. Це всі знають, це не секрет, що він через Росію їздить судити матчі чемпіонату України. Федерація футболу очі закриває і суддівський корпус. Всім добре", - розповів Ярослав Ремик, екс-адміністратор ФК "Прикарпаття".

Тож, є одне припущення: у Вакса та Жабченка є російські паспорти. Із Сімферополя до Москви вони летять з російським паспортом. Далі купують квитки Москва - Київ, але на український паспорт.

Згідно даних "Золотого свистка", Вакс на гру "Волинь" - "Шахтар" у липні 2015 року потрапив саме перельотом з Москви.

Двоє арбітрів чемпіонату України можуть мати російські паспорти

Із авторського проекту Констянтина Андріюка Золотий свисток (канал 2+2).

Юрій Вакс та Анатолій Жабченко - мешканці Сімферополя. Після анексії Криму обидва почали літати на матчі української Прем'єр-ліги, причому - через Москву.

Пояснення таких маршрутів одне - подвійне громадянство. А після заборони перетину українсько-кримського кордону іншими способами, окрім сухопутного, поїздки арбітрів стають незаконними. На все це ФФУ закриває очі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: