Двоє футболістів "Динамо" одружились

Двоє гравців "Динамо" Роман Зозуля і Тарас Михалик розпрощалися з холостяцьким життям.

Відразу двоє футболістів "Динамо" - Роман Зозуля і Тарас Михалик - одружилися зі своїми коханими.

Обраницею нападаючого Романа Зозулі стала Марина, з якою він разом навчався в школі. Великого свята пара поки вирішила не влаштовувати, а просто розписалася в РАГСі, відклавши торжество до відпустки.

Дружиною Тараса Михалика стала його кохана дівчина Валерія, з якою Тарас познайомився під час навчання в Луцьку, коли майбутньому захиснику "Динамо" було 15 років. З часом обраниця Тараса переїхала до Києва, де пара і узаконила свої стосунки.

"Ми познайомилися у 6-му класі, - згадує першу зустріч Марина Зозуля. - Я навчалася в школі, яка знаходиться на Нивках, недалеко від ДЮФШ "Динамо", а Рома тільки перейшов у динамівський клас, де навчалися всі футболісти. Він одразу привернув мою увагу активністю, був просто "божевільним" - бігав, стрибав, як, напевно, і всі спортсмени. Мені спочатку це не сподобалося. Він же мене помітив тільки в 9-му класі. Як сам потім розповідав, я йому дуже сподобалася, він почав дізнаватися у друзів, хто я така, звідки. А незабаром знайома дівчинка попросила, щоб я з ним зустрілася і погуляла. Зізнатися, не дуже охоче погодилася, так як побоювалася його енергійності. Ось так все і почалося".

Відзначимо, що незабаром подружжя Зозулі чекає на поповнення в сімействі.

Читайте також:

БАТЕ замовив у "Динамо" 12 кілограмів льоду

Даніло повернеться в "Динамо" через місяць

"Динамо" скоротило відрив від "Шахтаря"

"Динамо" є найпопулярнішим клубом у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: