Двоє футболістів "Шахтаря" стали друзями Євро-2012

Дмитро Чигринський і Андрій П'ятов отримали дипломи Друзів Євро-2012 і стали послами волонтерської програми у столиці Донбасу.

18 травня у Донецьку було представлено офіційну волонтерську програму УЄФА Євро-2012 і послів програми у столиці Донбасу. Ними стали футболісти донецького "Шахтаря" Дмитро Чигринський і Андрій П’ятов, які також отримали дипломи Друзів Євро-2012.

Воротар збірної України був приємно здивований новою роллю на Євро-2012. "Сподіваюся, що всі вболівальники "Шахтаря" скористаються цим шансом увійти в історію, і спільно з нами, футболістами, відстоюватимуть честь країни кожен на своїй позиції", - заявив П'ятов після оголошення  його Другом чемпіонату.

Після отримання диплома Друга Євро-2012 Дмитро Чигринський зауважив: "Я дуже поважаю тих людей, які докладають особисто максимум зусиль до успіху великої справи. Тому буду щасливий, якщо кожен уболівальник, який приходить нас підтримати на трибуни, докладе власних зусиль до успіху Євро, і ми впізнаватимемо очі і посмішки людей у формах волонтерів УЄФА".

Водночас керівник МОК Маркіян Лубківський зауважив, що власне "Донбас Арена" має власний багатий досвід залучення волонтерів до своїх заходів. "Ми були свідками надзвичайного шоу минулої суботи на честь святкування 75-річчя Шахтаря. Це шоу так само, як і Євро-2012, не відбулось би без титанічної роботи волонтерської команди", - підкреслив Лубківський.

Читайте також:

До Євро-2012 УЄФА проведе в Україні сім заходів

Віталій Кличко готовий працювати регулювальником на Євро-2012

Шеф волонтерів Кличко закликає показати всьому світу справжню Україну

У червні міста-господарі Євро-2012 прикрасять в стилі чемпіонату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: