Джима та Валя Семеренко зупинилися за крок від медалей на етапі Кубка світу в Рупольдингу

Українки досить гідно провели індивідуальну гонку.

П'ятий етап Кубка світу, що проходив у німецькому місті Рупольдинг, завершився для українських біатлоністок без медалей.

Юлія Джима, не допустивши жодного промаху, фінішувала у підсумку на 4 місці. Від третього місця, яке посіла канадська спортсменка Розана Кроуфорд, Джима відстала на 24,7 секунди. Слідом за Джимою фінішувала інша українка Валя Семеренко - її час дорівнює 42:21.6.

Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець прийшли до фінішу 19 та 22 відповідно. Юлія Журавок опинилася навіть поза топ-60, її місце - 62. Олена Підгрушна не зуміла дістатися кінцевої точки.

Перше місце у цій гонці здобула італійка Доротея Вірер. Срібло дісталося фінці Кайсі Макаряйнен. Нагадаємо, що нещодавно збірна України посіла 5 місце у естафеті.