Джоковіч дотиснув Давиденка у Шанхаї (відео)

Микола Давиденко зазнав першої поразки на підсумковому турнірі Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР), що проходить у Шанхаї.

Російський тенісист Микола Давиденко програв у другому турі підсумкового турніру року Tennis Masters Cup, який проходить цього тижня у Шанхаї, сербу Новаку Джоковічу – 6:7 (3:7), 6:0, 5:7. Матч тривав дві години і 18 хвилин.

У першому сеті Давиденко вийшов вперед – 5:3, проте після цього серб виграв гейм на своїй подачі, а потім зробив брейк. На тай-брейку більше пощастило Джоковічу. У другій партії серб грав украй невдало і не зміг виграти жодного гейму.

У третьому сеті обидва спортсмени вигравали на своїй подачі. Ключовим став 11-й гейм третього сету, в якому брейк вдалося зробити Джоковічу. Після цього серб зумів довести гру до перемоги.

В іншому матчі дня зустрічалися аргентинець Хуан Мартін Дель Потро і француз Жо-Вільфрід Тсонга. 20-річний Дель Потро двічі подолав опір суперника на тай-брейку – 7:6 (7:4), 7:6 (7:5).

Таким чином, після двох турів у "Золотій" групі лідирує Джоковіч з двома перемогами. Він забезпечив собі місце у півфіналі. По одній перемозі на рахунку Давиденка і Дель Потро. В останньому турі 13 листопада вони в особистій зустрічі визначать другого півфіналіста.

Призовий фонд турніру складає 4,45 млн. доларів.