Екклстоун поставив ультиматум

Президент "Формули-1" Берні Екклстоун заявив, що залишить свою посаду , якщо сьогодні задовольнять протест команди McLaren Mercedes.

Берні Екклстоун
Президент "Формули-1" Берні Екклстоун.
Сьогодні в Лондоні буде розглядатися протест McLaren Mercedes. Головною метою протесту є одержання роз’яснень у галузі регламенту, що стосується використання палива. Голова "Формули-1" Берні Екклстоун, залежно від рішення F1, може залишити свою посаду. 

Мартін Уїтмарш, управляючий директор McLaren прокоментував ситуацію: 

"Ми хочемо одержати роз’яснення за рішенням, прийнятим суддями Гран-прі Бразилії. Це дуже важливо для нас і для наших суперників. Ми хочемо знати, за якими правилами щодо температури палива нам потрібно буде виступати в сезоні-2008".

Є імовірність, що машини команд BMW і Wіllіams будуть виключені з протоколу перегонів у Бразилії, після чого чемпіонський титул дістанеться Льюїсу Хемілтону

Керівник чемпіонату Берні Екклстоун сумнівається в такому результаті засідання, але заявив, що залишить "Формулу-1", якщо власник титулу буде визначений у такий спосіб.

"Якщо хтось вважає, що таким чином можна грати титули у "Формулі-1", то мені варто задуматися про свій відхід", - наголосив голова королівських гонок.

Після фінішу перегонів у Бразилії технічна перевірка виявила, що температура палива в баках машин BMW і Wіllіams відрізняється від припустимої. 

Пізніше, прийнявши пояснення представників команд, які посилалися на похибку вимірів, судді Гран-прі Бразилії залишили результати перегонів без змін.

ВідеоСкарга McLaren розглядається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: