Екс-футболіст "Шахтаря" вніс вагомий вклад в розгром "Арсенала" над "Евертоном"

"Каноніри" продовжують гонитву за топ-4.

Лондонський "Арсенал" у рамках 26-го туру англійської Прем'єр-ліги знищив у рідних стінах "Евертон" з рахунком 5:1.

Усе в цій грі стало зрозуміло вже після першої половини зустрічі, коли команда Арсена Венгера чотири рази розписалася у сітці чужих воріт. Поклав початок розгрому "ірисок" Аарон Ремсі, який відзначився вже на 6-й хвилині протистояння.

Через 8 хвилин господарі вдруге забили у ворота опонента - захисник Лоран Косельні виявився спритнішим за всіх у чужій штрафній, відправивши м'яч точно за призначенням. На 19-й хвилині матчу Ремсі оформив дубль, пробивши голкіпера гостей здалеку. Через деякий час рахунок на табло стадіону "Емірейтс" був вже 4:0 - зимовий новачок "канонірів" П'єр-Емерік Обамеянг спокійно розібрався з воротарем, перегравши його у ближньому бою.

У другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами - спочатку Домінік Калверт-Л'юін скоротив відставання у рахунку, а через деякий час Ремсі знову повернув перевагу своєї команди до 4 м'ячів, оформивши таким чином хет-трик у цій грі. Цікавий той факт, що у 3 з 5 голах "Арсенала" взяв участь колишній футболіст донецького "Шахтаря" Генріх Мхітарян, який вдало асистував своїм партнерам у матчі.

Таким чином, здолавши "Евертон", "Арсенал" продовжив гонитву за топ-4 - наразі, в активі лондонців 45 балів та 6 місце у турнірній таблиці. Відставання від 4 місця складає 5 очок. "Евертон", у свою чергу, залишився з 31 пунктом на 10 сходинці.