Ексклюзив: приховане життя Віталія Кличка

Кількагодинні тренування двічі на день - так чемпіон світу готується до захисту свого титулу. Упродовж дня - політик в Київраді, а вже як споночіло - знову спортсмен.

Чемпіон світу WBC Віталій Кличко готується до бою з кубинцем Хуаном Карлосом Гомесом. До одного зі столичних боксерських залів стороннім вхід заборонено.

Поки суперником був боксер-аматор Ростислав Архипенко, битися Віталієві було досить легко. Але тренер Володимир Золотарьов приготував маленький сюрприз.

“Ось я тобі борця привіз”,- сказав з усмішкою тренер Віталіка.

Проти профі було і складніше, і цікавіше. Суперник не зніяковів перед чемпіоном і, зрештою, Володимир Золотарьов свій сміливий експеримент швидко припинив.

Для Віталія Кличка підготовка до бою з Хуаном Карлосом Гомесом тільки розпочалася. В залі він двічі на день. Вранці - від шостої, ввечері - від восьмої.

1997-го року Віталій Кличко спарингував із Гомесом - тоді вони були у клубі "Юніверсум бокс промоушн". Кубинець був одним з тих, хто допомагав Віталію готуватися до боїв на профі-рингу проти боксерів з ударною лівою рукою.

Цікаво, що Хуан Карлос Гомес - колишній зять тренера Віталія Кличка. А промоутер кубинця є зятем Фріца Здунека нині. З цього приводу Віталій Кличко мав розмову із своїм німецьким наставником. На питання, чи не завадять сімейні стосунки підготовці до бою, Здунек запевнив Віталія, що це не проблема.

Сьогодні чемпіон світу Віталій Кличко знову в офіційному  костюмі - на економічному форумі у Давосі, але ввечері після важливих зустрічей неодмінно знайде годину для тренування.

Читайте також:

Суперником Кличка-молодшого може стати українець

Кличко буде карати Хея на стадіоні

На Хея Віталій Кличко кидав з братом монетку


ВідеоЕксклюзив: приховане життя Віталія Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: