Експерт: Євро-2012 - це початок змін в Україні

Заступник секретаря Ради національної безпеки України Дмитро Видрін дав свою оцінку підготовці України до Євро-2012.

Майбутній чемпіонат Європи з футболу 2012 року є важливим етапом початку змін в Україні. Зокрема для подальших  економічних, соціальних, політичних перетворень. Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки України Дмитро Видрін.

"Проте ми маємо розуміти, що цей проект – не панацея. Це тільки початок змін в країні, а не вирішення всіх наших проблем. Водночас цей адреналін необхідно використати для подальших  економічних, соціальних, політичних перетворень", - зауважив Видрін.

При цьому головний акцент на підготовці до Євро-2012 в останній рік до старту чемпіонату слід зробити на організації безпеки. Це питання має бути організовано так само, як це роблять європейські країни, коли готуються до великих подій і масових свят.

"Порядок на Євро має бути за європейськими стандартами – цього слід навчити і наші міліцію, і волонтерів, і стюардів, і навіть пожежників. Адже на таких заходах безпека будується таким чином, щоб не залишити жодної можливості для надзвичайних ситуацій", - вважає Видрін.

Також заступник секретаря РНБУ поділився тим, як на його очах будується НСК "Олімпійський".

"Як звичайна людина, яка живе навпроти головної арени країни, я щодня слідкую за підготовкою до Євро-2012. Кожного ранку виходячи на балкон для того, щоб зробити японську гімнастику, бачу чутливі зміни на арені. Ще місяць тому тут робили канатні роботи. Сьогодні вже завершують покриття.  Пригадую, спеціально вийшов на балкон у новорічну ніч. І був вражений, що роботи не переривались навіть під бій годинника, коли всі українці традиційно беруться за келихи шампанського. Якщо у нашій країні так серйозно ставляться до підготовки арени, переконаний, що чемпіонат буде проведено на найвищому рівні", - вважає Видрін.

Нагадаємо, що НСК Олімпійський прийме пять матчів Євро-2012, включаючи фінал (дивіться календар чемпіонату).

Читайте також:

В УЄФА задоволені темпами підготовки України до Євро-2012

В Києві представлено другого національного спонсора Євро-2012

Шевченко завершить кар'єру після Євро-2012

Блохін: завдання збірної України - перемога на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: