Екстрим по-зимовому – на ковзанах з гори

Для тих смільчаків, кому замало бордеркросу, хокею та роликів, вигадали новий божевільний зимовий вид спорту.

Світ переповнений дивами і диваками, для яких есктрим є сенсом життя. Чого тільки не вигадують любителі гострих відчуттів у гонитві за черговою порцією адреналіну!

Що таке "Ред Бул Крешт Айс"? Шістсот метрів униз льодяним треком, мчати щодуху і не пускати вперед трьох конкурентів. Адже у боротьбі за місце під сонцем будь-які прийоми дозволені. Важливо лише одне - яким ти будеш на фініші. Все інше - на другому плані.

Вперше "Ред Бул Крешт Айс" відбувся у Стокгольмі 2001-го року. Саме там змагання охрестили зимовим видом спорту нового тисячоліття. Гучно! Дивовижно, але мільйони екстремалів по всьому світу захопилися ідеєю - ризикуючи своїм здоров'ям і життям, нестися донизу на ковзанах, заради перемоги.

Переважно займаються цим спортом ті, хто починав хокеїстом або фігуристом. Вміння триматися на ковзанах - головна умова.

За семирічну історію змагань армія шанувальників цього спорту виросла настільки, що тепер існує чемпіонат світу. Його етапи 2009-го року відбудуться у чотирьох країнах - Канаді, Чехії, Швейцарії та Росії.

Більше - у відеосюжеті ПРОСПОРТ.

ВідеоЩо таке зимовий екстрим нового тисячоліття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: