Фантастичний гол Роналду допоміг "Реалу" розгромити "Ювентус" у 1/4 Ліги чемпіонів

Туринці догравали цей поєдинок вдесятьох.

Мадридський "Реал" у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів переграв на виїзді італійський "Ювентус" з рахунком 3:0.

Команда Зінедіна Зідана відкрила рахунок вже на початку зустрічі, коли зірковий форвард "вершкових" Кріштіану Роналду вдало замкнув передачу від Іско, розстрілявши з близької відстані голкіпера Джанлуїджі Буффона.

Подвоїли свою перевагу гості вже у другій половині протистояння - Роналду на 63-й хвилині вдався неймовірний удар через себе з меж штрафної. Саме за такі голи ми й любимо футбол.

Зазначимо, що до цього голу відзначатися у сітці воріт господарів міг Тоні Кроос, проте м'яч після його удару влучив у поперечину.

Довели справу до розгрому гравці "Реала" на 71-й хвилині - Марсело, після стіночки з Роналду, спокійно переграв воротаря та відправ м'яч у сітку порожніх воріт. На 65-й хвилині підопічні Массіміліано Алегрі залишилися вдесятьох - другу жовту картку перед собою побачив нападник "старої синьори" Пауло Дібала.

Таким чином, спокійно перегравши "Ювентус", Королівський клуб перетворив матч-відповідь, який відбудеться 11 квітня, на порожню формальність.