Фантастичний Мадрид. "Реал" переміг "Баварію" в овертаймі і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Роналду оформив хет-трик, забивши п'ять голів у протистоянні з мюнхенцями.

Божевільний матч у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів видався у Мадриді. "Реал", після перемоги над "Баварією" у Мюнхені 2:1, виграв і вдома – 4:2.

РЕАЛ - БАВАРІЯ - 4:2. СТАТИСТИКА МАТЧУ

У першому таймі баварцям відверто пощастило. А ось у другому Ар'єн Роббен заробив 11-метровий, Роберт Левандовські, який повернувся після травми, - реалізував (53').

Кріштіану Роналду зрівняв рахунок на 76-й хвилині, а буквально за мить Серхіо Рамос забив кумедний автогол.

На 84-й хвилині "Баварія" залишилася вдесятьох: другу жовту картку отримав Артуро Відаль.

До кінця основного часу суперники не забили, тому з'ясовували стосунки в овертаймі.

Два голи Роналду, один з яких був з офсайду (105, 110), та точний удар Марко Асенсіо (112) принесли мадридцям впевнену перемогу та місце у півфіналі.

21-го квітня буде кинуто жереб півфіналу і фіналу. Поєдинки 1/2-ї стадії відбудуться 2/3 та 9/10 травня.