Фантастика! Команда з Конго вийшла у фінал чемпіонату світу

Переможець африканської Ліги чемпіонів "Мазембе" у півфіналі клубного ЧС переміг бразильський "Інтернасьонал" з рахунком 2:0.

На клубному чемпіонаті світу з футболу прогриміла справжнісінька сенсація. Переможець африканської Ліги чемпіонів "Мазембе" з Конго пробився у фінал турніру, здолавши у півфіналі переможця Кубка Лібертадорес бразильський "Інтернасьонал" з рахунком 2:0.

Бразильці у першому таймі могли неодноразово вразити ворота суперника. Але блискуче в рамці діяв голкіпер африканців Кідіаба. Його, за великим рахунком, і можна назвати одним з головних героїв цього матчу.

А на початку другого тайму м'яч влетів у ворота бразильців. Мулота Кабанга спокійно прийняв сферу в штрафному майданчику "Інтера" і пробив у дальню дев'ятку.

Незважаючи на пропущений м'яч, бразильці продовжували контролювати хід гри і не раз виходили на забійні позиції, але Кідіаба раз по раз рятував свою команду. А на 85-й хвилині Діоко Калуютука поховав надії команди з Порту-Алегрі на фінал.

Суперник "Мазембе" визначиться у середу. Міланський "Інтер" зустрінеться з південнокорейським "Соннамом". Зважаючи на ігрові проблеми "нерадзуррі", важко спрогнозувати переможця цього матчу.

Додамо, що "Мазембе" став першим клубом з Чорного континенту, який зумів пробитися у фінал світової першості серед клубів.