Федецький протягом довгого часу не міг перевершити Коноплянку у рейтингу вподобань сина

Вирішальним у цьому "протистоянні" стала гра збірної зі Словенією.

Гравець дніпропетровського "Дніпра" Артем Федецький збирається на новорічні канікули разом із родиною полетіти в Дубаї, йдеться у "Світському житті".

Катерина Осадча познайомилася із сином подружжя – Адріаном та розпитала в нього, кого хлопчик вважає своїм улюбленим футболістом.

"Мені більше подобається, коли тато грає у футбол. Мій улюблений футболіст – тато, а на другому місці – Конопа (Коноплянка)", - зазначив Федецький-молодший.

Зірковий голова родини додав, що "раніше був Коноплянка на першому місці, але тато трошки додав, зціпив зуби і обійшов його".

Адріан Федецький запевнив татка, що той "перегнав Конопу, коли вони грали зі Словенією та здобули путівку на "Євро"".

Дружина футболіста, Юлія, увесь вільний час присвячує "своїм чоловікам", а також -  пише дисертацію з теми, що стосується романо-германської філології.

Нагадаємо, Федецький назвав журналістів "жовторотими" після їх критики збірної України.

Дружина Артема Федецького пише дисертацію

За лаштунками вечора боксу в Палаці спорту в Києві Артем Федецький познайомив зі своєю дружиною Юлією та маленьким сином Адріаном. Юлія навчається в аспірантурі, а вільний від написання дисертації час присвячує совїм улюбленим чоловікам. Також Федецький зізнався, що дуже хоче невдовзі другу дитину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: