Федерація баскетболу України закликала гравців та тренерів співати державний гімн

ФБУ вважає, що таким чином учасники матчів підтримають українських воїнів.

Федерація баскетболу України закликала вітчизняних гравців та тренерів співати державний гімн перед початком офіційних матчів.

"Сьогодні, як ніколи в нашій країні, необхідна загальна підтримка всіх, хто став на захист України в гарячих точках. Багато клубів різними акціями підтримують армію і людей, що постраждали від збройного конфлікту на сході України.

Ми знаємо чимало баскетболістів і тренерів, які приймають участь у благодійних та волонтерських акціях і рухах, і зараз виступаємо з ініціативою на загальну підтримку всіх українців, які борються за незалежність України.

Ми звертаємося до кожного гравця і тренера баскетбольної спільноти України виконувати гімн України перед початком кожного баскетбольного матчу.

Ми закликаємо цим простим, але зрозумілим для кожного громадянина України, актом, виражати подяку, почуття гордості і єднання, почуття патріотизму та солідарності з кожним захисником України, і, звичайно ж, велику скорботу і співчуття щодо кожного загиблого і постраждалого при захисті України", - йдеться на офіційному сайті ФБУ.

Нагадаємо, що у вересні баскетбольна збірна України оформила вихід на Євробаскет-2017.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: