Федерер програв у чвертьфіналі "Уїмблдона"

Роджер Федерер вперше з 2004 року зазнав поразки на кортах Уїмблдонського турніру раніше, ніж у фіналі.

Роджер Федерер вперше з 2004 року зазнав поразки на кортах Всеанглійського тенісного клубу раніше, ніж у фіналі. У чвертьфіналі "Уїмблдона"-2010 швейцарець поступився чеху Томашу Бердиху - 4:6, 6:3, 1:6, 4:6.

На початку зустрічі обидва тенісисти добре подавали і не залишали багато шансів один одному на прийомі. Бердих дуже добре використав момент, коли у Роджера не проходила перша. У п'ятому геймі він заробив свій перший брейк-пойнт і реалізував його. Подача чеха не підводила і першу партію він залишив за собою.

На старті другого сету швейцарцеві вдався ривок 3:0, який і зумовив результат. Роджер міцно тримав свою подачу і не дав жодної можливості Бердиху відігратися. Рахунок у матчі зрівнявся.

У дебюті третьої партії вже чех зміг зробити ранній брейк. Федерер намагався міняти ритм гри - то вкорочував, то біг до сітки, але Томаш був готовий до всього. У чеха йшла гра, і він не тільки не дозволив Роджеру відігратися, але зумів відібрати ще одну його подачу, легко взявши третій сет.

Відбивши натиск Федерера на початку четвертої партії, Томаш у ключовому сьомому геймі зміг взяти подачу швейцарця, після чого йому потрібно було двічі утримати свою. Він це й зробив, оформивши лише другу поразку Роджера на кортах Всеанглійського тенісного клубу за останні сім років.

У півфіналі Бердих зустрінеться з Новаком Джоковичем. Серб у трьох партія переміг спортсмена з Тайваня Єнь-Хсунь Лу - 6:3, 6:2, 6:2.

22-річна болгарка створила сенсацію на "Уїмблдоні"

Стаховський створив сенсацію на "Уїмблдоні"