Федерер у фіналі "Ролан Гаррос"

У фіналі Відкритої першості Франції з тенісу перша ракетка світу зустрінеться з чемпіоном "Ролан Гаррос"-2006 Рафаелем Надалем.

Федерер
Роже Федерер мріє перемогти у Парижі (Фото - AFP)
Росіянин Ніколай Давиденко не зміг вийти до фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. У півфіналі він поступився в трьох сетах найсильнішому тенісисту світу швейцарцю Роже Федереру з рахунком 5:7, 6:7 (5:7), 6:7 (7:9). Зустріч продовжувалася три години і одну хвилину.

Варто зазначити, що по ходу кожного з сетів Давиденко постійно вів у рахунку, але так і не зміг жодну з партій довести до перемоги. У першому сеті він в першому ж геймі узяв подачу суперника і повів з рахунком 2:0, але дозволив Федереру зрівняти рахунок, а у вирішальний момент знов віддав подачу.

У другій партії Давиденко вів 4:2 і 40:0 на подачі швейцарця. Проте лідер світового рейтингу трьома могутніми подачами відновив рівновагу в геймі, а потім зробив брейк і зрівняв рахунок в партії. Доля сету вирішилася на тай-брейку, в якому Федерер мав значну перевагу, але Давиденко у вирішальний момент відіграв два сет-боли. Проте, швейцарець подачею навиліт добився перемоги в сеті.

У третьому сеті Давиденко вів 3:0, 4:1, 5:2, а за рахунку 5:3 подавав на сет, але реалізувати навіть таку перевагу не зміг. Федереру знов вдалося перевести партію в тай-брейк, який знову залишився за швейцарцем.

Суперником Федерера у фіналі буде іспанець Рафаель Надаль, який здолав у трьох сетах серба Новака Джоковича - 7:5, 6:4, 6:2.