Фехтувальна ейфорія в Пітері

Сьогодні стартує чемпіонат світу з фехтування, на якому спортсмени окрім медалей будуть виборювати право участі на Олімпіаді.

Фехтування
Фото - Fencing2007.com
Чемпіонат світу з фехтування пройде в Санкт-Петербурзі з 28 вересня по 7 жовтня 2007 року. За всю історію чемпіонатів світу з фехтування Росія до цього тільки одного разу приймала змагання такого рангу - у 1966 році чемпіонат світу пройшов у Москві. 

У Петербурзі для участі в змаганнях зберуться спортсмени більш ніж зі 100 країн (у попередньому чемпіонаті світу в Турині брали участь 85 країн).
 
У програму чемпіонату світу включені 12 дисциплін: 

- шпага (чоловіки/жінки індивідуальні і командні змагання), 

- рапіра (чоловіки/жінки індивідуальні і командні змагання), 

- шабля (чоловіки/жінки індивідуальні і командні змагання). 

Кожен новий чемпіонат світу з фехтування привносить собою щось нове. Нагадаємо, що минулорічний чемпіонат світу став першим в історії турніром такого рангу, де разом із здоровими атлетами на доріжку вийшли і паралімпійці-колясочники. 

А у цьому році на 50-му за рахунком чемпіонаті світу з фехтування будуть застосовані нові правила, прийняті на конгресі FIE на початку лютого в Лозанні і апробовані на етапі Кубка світу "Рапіра Санкт-Петербурга". 

Перше нововведення - фіксація уколів за допомогою бездротової системи. І друге нововведення - відеоповтор, вдатися до якого кожний з учасників зможе двічі за один бій. 

Нинішній чемпіонат набуває подвійної важливості, оскільки на ньому фехтувальники завойовуватимуть очки, такі необхідні для завоювання олімпійських ліцензій.

Додатковим стимулом для спортсменів буде і той факт, що вперше в історії фехтування на чемпіонаті світу встановлений призовий фонд. 100 тисяч доларів виділив для його призерів президент Федерації фехтування Росії, президент Європейської конфедерації фехтування Алішер Усманов.

Медалісти в особистих змаганнях отримають по 3, 2 і 1 тисячі доларів відповідно, а в командних - по 4 з половиною, 3 і 2 тисячі доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: