Ferrari може створити свою "Формулу-1"

Ferrari може організувати свій альтернативний чемпіонат на базі існуючої серії A1GP.

Німецька Мotorsport Total, посилаючись на "високопоставлені джерела", пише про те, що Ferrari може організувати свій альтернативний чемпіонат на базі існуючої серії A1GP.

Зрозуміло, популярність цього чемпіонату не можна порівнювати з Формулою-1, незважаючи на гучну назву "Кубок Світу з автоперегонів", але Ferrari, починаючи з цього року, поставляє A1GP двигуни, а її фахівці брали активну участь у розробці та виробництві шасі.

Теоретично, при необхідності можна було б скористатися існуючою інфраструктурою, технічними та організаційними можливостями, якими забезпечені організатори серії. У них підписані контракти з низкою автодромів, розташованих у різних частинах світу, налагоджена логістика; першість висвітлюють телеканали 160 країн, а постачає шини Michelin.

Ще одна характерна деталь: організатори і господарі серії - підприємець Тоні Тексейра і британський інвестиційний фонд RAB Capital, заборгували Ferrari мільйони доларів, і при бажанні італійська компанія могла б встановити фінансовий контроль над A1GP.

Якщо події будуть розвиватися по самому песимістичним сценарієм, то з діючих команд Формули-1 в чемпіонаті світу залишаться лише Brawn GP, Williams і Force India, які готові подати заявки на участь у наступному сезоні до 29 травня, як і вимагає FIA.

З іншого боку, якщо Mercedes і Toyota, які постачають їм мотори, займуться альтернативними проектами, у цих команд можуть виникнути серйозні проблеми.

Представники команд і президент FIA повинні зустрітися на цьому тижні в Лондоні: уже через кілька днів ми дізнаємося, чи буде надалі розпалюватися обстановка на політичних фронтах Формули-1, або охолоне хоча б на кілька градусів.

Нагадаємо, що Ferrari підтвердила, що не має наміру брати участь в наступному сезоні Формули-1, якщо буде введено добровільне обмеження бюджету в 40 мільйонів фунтів стерлінгів

Читайте також:

Ferrari офіційно загрожує покинути Формулу-1

Brawn GP здобула подвійну перемогу на Гран-прі Іспанії

McLaren отримав умовне покарання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: